Prenájom obch. priestoru v novostavbe NUPPU, Ružinov

Ponúkam na prenájom nebytový priestor / obchodný priestor na Hraničnej ul., v Bratislave – Ružinov, v novej lokalite, v novostavbe NUPPU.
Priestor má celkovú výmeru 93,93 m2, nachádza na prízemí byt. domu so vstupom z pešej zóny a pozostáva z priestoru o výmere 85,53 m2, hygienického zázemia o výmere 4,07 m2 a dvoch skladov o výmere 2,18 m2 a 2,15 m2.
Prenajíma sa ako holopriestor ( v hygienickom zázemí je dlažba, osadené WC a umývadlo) s predprípravou na klimatizáciu. Nájomca si môže dokončiť priestor sám pričom odsúhlasené investície vrátane klimatizácie je možné riešiť zápočtom s nájmom. Priestor je možné rozdeliť na dva menšie.
K priestoru prislúchajú dve garážové státia v suteréne byt. domu, každé o výmere 16,38 m2.
Cena mesačného nájmu je a 1.878 € + DPH + energie vrátane garážových státí 360,- € + DPH.

Prenájom zar. garsónky, Hotel Bratislava, Seberíniho, Ružinov

Prenájom garsónky /apartmánu/ v Hoteli Bratislava na Seberiniho ul.. Garsónka je po kompl. rekonštrukcii, rozloha 26 m2, 9.p/9, balkón, klimatizácia, kúpelňa so sprch. kútom a prenajíma sa zariadená: nábytok na mieru, posteľ, kuch. linka s varnou doskou, chladnička, postele.... .
Hotel je po rekonštrukcii, nachádza sa v ňom nepretržitá recepcia, lobby bar, reštaurácia, Tesco Expres, kozmetika, kaderníctvo.
Cena mesačného nájmu je 590 EUR vrátane energií, internetu, KBTV a klimatizácie.
Nájomca nehradí odmenu RK.

Prenájom zar. garsónky po kompl. rek. na Bajkalskej ul.

Prenájom zar. garsónky po kompl. rek., Bajkalská ul., Ružinov. Garsónka je novozrekonštruovaná, nachádza na 7.posch., má 24 m2, je bez balkóna, pozostáva zo vstupnej chodby, kúpeľne s vaňou a WC a izby spojenej s kuchyňskou časťou.
Prenajíma sa zariadená: vo vstupnej chodbe sú umiestnené vstav. skrine, v izbe spojenej s kuch. časťou je SMART TV, vstav. nábytok na mieru, jedálenský stolík so stoličkami, kuch. linka so sklokeramickou varnou doskou, mikrovlnka, zabudovaná chladnička, zabudovaná práčka, dvojposteľ, vstav. skrinky.........
Cena nájmu je 650 EUR mesačne vrátane energií, wifi, KBTV a klimatizácie.
Budova v ktorej sa gars. nachádza má výborné dopravné napojenie a nachádza sa v lokalite s dobrou občianskou vybavenosťou / obchody, Nemocnica, Štrkovecké jazero...../.
Nájomca nehradí províziu pre RK.

Predaj 1i bytu s park. státím v novostavbe, Rovinka

Predaj 1i bytu s park. státím v novostavbe na Hlavnej ul., Rovinka. s celkovou rozlohou 41,5 m2 (37 m2 + 4,5 m2, 3. p./4, výťah, parkovacie státie (13 m2), záp. orientácia do dvora. 

Byt pozostáva z veľkej vstupnej chodby z ktorej je vstup do kúpeľne s WC, s predprípravou na sprch. kút, kotlom a oknom, kuchyne spojenej s obývacou izbou a vstupom na balkón. Kúrenie je podlahové elektrické, s vlastným 80 l bojlerom. Byt sa predáva ako holobyt s možnosťou jeho dokončenia. Bytový dom bol skolaudovaný v roku 2022, nachádza na pri nákupnom centre City park Rovinka, zastávka autobusu je vzdialená cca 50 m.

Predaj záhrad (od 170 m2 ) na ul. Na piesku v Ružinove, Prievoz

Ponúkam na predaj záhrady na ul. Na piesku v Ružinove, Prievoz.
Záhrady majú výmeru 170 m2, 174 m2 a 250 m2 , je možné ich kúpiť aj dokopy, prípadne kúpiť aj menšiu metráž, v súčasnosti sa realizuje prístup autom priamo k záhradám z hlavnej cesty, IS: voda a elektrina.
Cena záhrad je 180 EUR/m2 vrátane IS, podielu na ceste a oplotenia.
(cena podľa terajšej metráže - 170 m2: 30.600 EUR, 174 m2: 31.320 EUR 250 m2: 42.500 EUR) .

Predaj garsónky po čiast. rekonštrukcii s balkónom na Bebravskej, Vrakuňa

Predaj garsónky po čiast. rekonštrukcii na Bebravskej ul. vo Vrakuni.

Byt sa nachádza na 7.p./8, má 32 m2, balkón, prislúcha k nemu pivničná kobka priamo na poschodí a pozostáva zo vstupnej chodby, kúpelňe so sprch. kútom a s WC, obývacej izby s kuch. kútom a veľkého balkóna.

Byt je po čiastočnej rekonštrukcii, má bezp. dvere, v chodbe sú nové vstav. skrine, v obývacej izbe spojenej s kuchyňou je nová kuch. linka, nová pláv. podlaha s lištami, okná sú plastové s novými žalúziami a sieťkami, v byte sú nové svietidlá a je čerstvo vymaľovaný. Balkón je nanovo vydláždený a vymaľovaný.

Bytový dom je bezbariérový, nachádza v lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou ( poliklinika, Tesco, zástavka trolejbusu, autobusu, škola, škôlka, detské ihriská......), parkovanie je bezproblémové v okolí domu.

Prenájom kancelárie (23 m2) s park. státím na Seberíniho ul., Ružinov

Prenájom kancelárie o výmere 23 m2 v Hoteli Bratislava na Seberíniho ul. v Bratislave - Ružinov. Kancelária sa nachádza na 1. posch./9, je po rekonštrukcii, má vlastné soc. zariadenie, klimatizáciu, vysokorýchlostný internet, k dispozícii park. státie na vlastnom parkovisku hotela.
Hotel je po rekonštrukcii, nachádza sa v ňom nepretržitá recepcia, lobby bar, reštaurácia, Tesco Expres, kozmetika, kaderníctvo....
Cena mesačného nájmu je  430 eur/mesiac vrátane energií, internetu, upratovania, schránky aj parkovania.
Nájomca nehradí odmenu pre RK.

Pre svojho klienta hľadám RD na kúpu

Pre svojho klienta hľadám na kúpu RD do 50 km od Bratislavy, najlepšie v okrese Dun. Streda, preferujeme dom v pôvodnom stave.

Prenájom 2i zar. apartmánu s balkónom na Račianskej (bez provízie pre RK)


Prenájom 2i apartmánu s balkónom na Račianskej ul, v Bratislave – Krasňany.

Dispozícia: vstup, kúpelňa so sprch. kútom a WC, izba s kuch. kútom spojená s obývacou časťou s výstupom na balkón a samostatná spálňa so vstav. skriňami.

Apartmán má 34 m2, nachádza sa na 3. poschodí a je po kompl. rekonštrukcii s klimatizáciou a prenajíma sa zariadený ( dvojposteľ, smart TV, chladnička, sporák, sedačka, stolík, vstavané skrine). Pranie je zabezpečené v práčovni na prízemí objektu.

Apartmán sa nachádza v lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou, dobrou dopravnou dostupnosťou kúsok od želez. stanice Vinohrady, zástavka električky je hneď pred budovou. Výhodou je aj blízkosť Malých Karpát a možnosť turistiky a cykloturistiky.

Cena mesačného nájmu je 690 EUR a sú v nej zahrnuté energie, internet, KBTV aj klimatizácia. V apartmáne je povolené bývať s domácim zvieraťom.

K apartmánu je možné doplatiť si vyhradené parkovanie na parkovisku pred budovou.

Nájomca nehradí odmenu pre RK.

Prenájom dvojkancelárie (46 m2) po rek. s 2 x park. státím, Seberiniho ul. v Hoteli Bratislava na Seberiniho ul. v Bratislave - Ružinov.

Kancelária sa nachádza na 3. posch./9 s orientáciou na západ, je po rekonštrukcii, má 2x soc. zariadenie (1x s vaňou), klimatizáciu, 2 x balkón, vysokorýchlostný internet, k dispozícii 2x park. státie na vlastnom parkovisku hotela.

Hotel je po rekonštrukcii, nachádza sa v ňom nepretržitá recepcia, lobby bar, reštaurácia, Tesco Expres, kozmetika, kaderníctvo......
Cena mesačného nájmu je 750 EUR/mesiac vrátane energií, internetu, upratovania, schránky aj dvoch park. státí.
Nájomca nehradí odmenu pre RK.

Predaj 1i bytu v Martine, časť Záturčie

Ponúkam na predaj 1i bytu v meste Martin, časť Záturčie.

Byt má 35 m2 vrátane pivničnej kobky o výmere 1,38 m2, nachádza sa na 4.p./6 v panelovom dome, orientácia je západná a je v pôvodnom stave, vhodný na rekonštrukciu.

Bytový dom má vymenené stupačky, novo zrekonštruovaný výťah, nachádza sa v ňom miestnosť pre uskladnenie bicyklov a kamerový systém.

V okolí domu je kompletná občianska vybavenosť (obchody, služby, MŠ, ZŠ, detské ihriská a blízka dostupnosť na MHD).

Cena bytu je 63.000 EUR.

 

Prenájom 1i zar. bytu (42 m2) s lodžiou vo Vrakuni

Ponúkam do prenájmu 1i zariadený byt s lodžiou na Bučinovej ul. vo Vrakuni.

Byt nachádza na 5.posch./8, má 42 m2 vrátane lodžie a pivničnej kobky a je orientovaný na východnú stranu. Pozostáva zo vstupnej chodby, kúpeľne s vaňou a s WC, obývacej izby s vstupom na lodžiu a samostatnej kuchyňe.

Prenajíma sa zariadený: vo vstupnej chodbe sú vstav. skrine, práčka je umiestnená v kúpeľni, v obývacej miestnosti sa nachádza sedačka s konferenčným stolíkom, obývačkový nábytok, dve posteľe, v kuchyni je jedálenský stolík s dvomi stoličkami, kuch. linka so sporákom, mikrovlnka a americká chladnička.

Cena mesačného nájmu vrátane energií, internetu a KBTV je 510 EUR.

Bytový dom sa nachádza na Vrakunskej pešej zóne s kompletnou občianskou vybavenosťou ( obchody, pošta, cukráreň, lekáreň, reštaurácia.... ), v blízkosti je LIDL, Billa a hrádza popri ramene malého Dunaja s cyklotrasou.

Nájomca nehradí províziu pre RK. 


Predaj 3i bytu po čiast. rek. na Budatínskej ul. v Petržalke, Lúky


Ponúkam na predaj 3 izbový byt na Budatínskej ulici v Petržalke, časť Lúky.

Výmera bytu je 68 m2, nachádza sa na 6. p. /12, prislúcha k nemu lodžia, pivničná kobka, orientácia bytu je juhozápadná.

Byt pozostáva zo vstupnej chodby, samost. WC a kúpeľne, z chodby sa vchádza do haly so vstav. skriňami z ktorej je vstup do izieb aj kuchyňe s lodžiou.

V byte boli vymenené plast. okná so žalúziami, má bezp. dvere, v izbách je pláv. podlaha, bytové jadro je sadrokartónové. Byt je obývateľný ihneď ale zároveň ponúka možnosť zaujímavej rekonštrukcie ( halu je možné prerobiť spojení s menšou spálňou na veľkú obývaciu izbu a zároveň prepojiť s kuchyňou), ktorú Vám viem zabezpečiť aj s návrhmi od architekta.

Bytový dom je ppo rekonštrukcii ( zateplenie, výmena stupačiek, výmena vstupnej brány, rekonštrukcia spoloč.priestorov ) a nachádza sa v dobrej lokalite so zeleňou vedľa školy, s dobrou občianskou vybavenosťou ( školy, škôlky, detské ihrisko, TESCO, OC DANUBIA, dobré dopravné spojenie autobusom aj autom ).

© Tomáš Kroneraff - Tomireal 
Powered by Webnode
Create your website for free!