Predaj 3i RD po čiast. rek., Veľký Biel

Ponúkam na predaj 3 izbový RD v obci Veľký Biel, Obchodná ul., s pozemkom o výmere 528 m2.

Rodinný dom má 118 m2 zastavanej plochy, je čiastočne podpivničený (19 m2), napojený na všetky IS vrátane kanalizácie. Dom má 3 izby, pozostáva zo vstupnej haly, dvoch samostatných spální, chodby, samost. WC, kúpeľne so sprch. kútom, obývacej izby a kuchyňe, z ktorej je výstup na terasu (9 m2) a dvor. Za kuchyňou je komora so vstupom do pivnice. K domu prislúcha hospodárska budova s rozlohou 56 m2, v ktorej sa nachádza montážna jama a dielňa.

Dom je postavený v 50tych rokoch, v roku 2007 prešiel rekonštrukciou, ktorá zahŕňala výmenu okien, rozvodov el., vody, kúrenia ( plynový kotol umiestnený v pivnici), rekonštrukciu kúpeľne, aj pokládku plávajúcej podlahy a dlažby.

Pozemok má celkovú výmeru 528 m2, je rovinatý, za vstupnou bránou je spevnená plocha na parkovanie auta. Na pozemku je studňa.

Dom sa nachádza v pôvodnej zástavbe rodinných domov. V obci je dobrá občianska vybavenosť (pošta, škola, čerpacie stanice, obchody, autobusová aj železničná zastávka ....). Veľký Biel sa nachádza v tesnej blízkosti mesta Senec a cca 26 km od Bratislavy.

K dispozícii je aj projekt kompletnej rekonštrukcie domu s jeho zväčšením na 4 izbový.

Cena domu 175.000,- Eur je vrátane všetkých poplatkov súvisiacich s nadobudnutím vlastníckeho práva k nehnuteľnosti. 

Prenájom zar. garsónky s balkónom, Seberíniho ul., Ružinov

Prenájom garsónky /apartmánu/ v Hoteli Bratislava na Seberiniho ul.. Garsónka je po kompl. rekonštrukcii, rozloha 26 m2, 9.p/9, balkón, klimatizácia, kúpelňa so sprch. kútom a prenajíma sa zariadená: nábytok na mieru, posteľ, kuch. linka s varnou doskou, chladnička, postele.... .
Hotel je po rekonštrukcii, nachádza sa v ňom nepretržitá recepcia, lobby bar, reštaurácia, Tesco Expres, kozmetika, kaderníctvo.
Cena mesačného nájmu je 590 EUR vrátane energií, internetu, KBTV a klimatizácie.
Nájomca nehradí odmenu RK.

Prenájom zar. garsónky po kompl. rek. na Bajkalskej ul.

Prenájom zar. garsónky po kompl. rek., Bajkalská ul., Ružinov. Garsónka je novozrekonštruovaná, nachádza na 7.posch., má 24 m2, je bez balkóna, pozostáva zo vstupnej chodby, kúpeľne s vaňou a WC a izby spojenej s kuchyňskou časťou.
Prenajíma sa zariadená: vo vstupnej chodbe sú umiestnené vstav. skrine, v izbe spojenej s kuch. časťou je SMART TV, vstav. nábytok na mieru, jedálenský stolík so stoličkami, kuch. linka so sklokeramickou varnou doskou, mikrovlnka, zabudovaná chladnička, zabudovaná práčka, dvojposteľ, vstav. skrinky.........
Cena nájmu je 700 EUR mesačne vrátane energií, wifi, KBTV a klimatizácie.
Budova v ktorej sa gars. nachádza má výborné dopravné napojenie a nachádza sa v lokalite s dobrou občianskou vybavenosťou / obchody, Nemocnica, Štrkovecké jazero...../. Nájomca nehradí províziu pre RK.

Minimálna doba nájmu sú 3 mesiace.

Predaj 1i bytu s park. státím v novostavbe, Rovinka

Predaj 1i bytu s park. státím v novostavbe na Hlavnej ul., Rovinka. s celkovou rozlohou 41,5 m2 (37 m2 + 4,5 m2, 3. p./4, výťah, parkovacie státie (13 m2), záp. orientácia do dvora. 

Byt pozostáva z veľkej vstupnej chodby z ktorej je vstup do kúpeľne s WC, s predprípravou na sprch. kút, kotlom a oknom, kuchyne spojenej s obývacou izbou a vstupom na balkón. Kúrenie je podlahové elektrické, s vlastným 80 l bojlerom. Byt sa predáva ako holobyt s možnosťou jeho dokončenia. Bytový dom bol skolaudovaný v roku 2022, nachádza na pri nákupnom centre City park Rovinka, zastávka autobusu je vzdialená cca 50 m.

Cena bytu je 109.000 EUR vrátane park. státia.

Prenájom kancelárie (26 m2) s balkónom a park. státím na Seberíniho ul., Ružinov

Prenájom kancelárie o výmere 26 m2 v Hoteli Bratislava na Seberíniho ul. v Bratislave - Ružinov. Kancelária sa nachádza na 2. posch./9, je po rekonštrukcii, má vlastné soc. zariadenie, balkón, klimatizáciu, vysokorýchlostný internet, k dispozícii park. státie na vlastnom parkovisku hotela.
Hotel je po rekonštrukcii, nachádza sa v ňom nepretržitá recepcia, lobby bar, reštaurácia, Tesco Expres, kozmetika, kaderníctvo....
Cena mesačného nájmu je  430 eur/mesiac vrátane energií, internetu, upratovania, schránky aj parkovania.
Nájomca nehradí odmenu pre RK.

Prenájom 2i zariadeného apartmánu na Bajkalskej ul. v Ružinove

Apartmán je novozrekonštruovaný, nachádza na 11.posch., má 46 m2, je bez balkóna, pozostáva zo vstupnej chodby, kúpeľne so sprch. kútom a WC, obývacej izby spojenej s kuchyňskou časťou a samostatnej spálne.
Prenajíma sa zariadený: vo vstupnej chodbe sú umiestnené vstav. skrine, v izbe spojenej s kuch. časťou je SMART TV, vstav. nábytok na mieru, jedálenský stolík so stoličkami, sedačka, kuch. linka so sklokeramickou varnou doskou, mikrovlnka, zabudovaná chladnička, zabudovaná práčka, v spálni sa nachádza dvojposteľ, skriňe.........
Cena nájmu je 850 EUR mesačne vrátane energií, wifi, KBTV a klimatizácie.
Budova má výborné dopravné napojenie ( električka, trolejbus, napojenie na diaľnicu) a nachádza sa v lokalite s dobrou občianskou vybavenosťou / obchody, Nemocnica, Štrkovecké jazero...../.

Nájomca nehradí províziu pre RK. 

Prenájom 2i zar. apartmánu s balkónom na Račianskej (bez provízie pre RK)


Prenájom 2i apartmánu s balkónom na Račianskej ul, v Bratislave – Krasňany.

Dispozícia: vstup, kúpelňa so sprch. kútom a WC, izba s kuch. kútom spojená s obývacou časťou s výstupom na balkón a samostatná spálňa so vstav. skriňami.

Apartmán má 34 m2, nachádza sa na 3. poschodí a je po kompl. rekonštrukcii s klimatizáciou a prenajíma sa zariadený ( dvojposteľ, smart TV, chladnička, sporák, sedačka, stolík, vstavané skrine). Pranie je zabezpečené v práčovni na prízemí objektu.

Apartmán sa nachádza v lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou, dobrou dopravnou dostupnosťou kúsok od želez. stanice Vinohrady, zástavka električky je hneď pred budovou. Výhodou je aj blízkosť Malých Karpát a možnosť turistiky a cykloturistiky.

Cena mesačného nájmu je 690 EUR a sú v nej zahrnuté energie, internet, KBTV aj klimatizácia. V apartmáne je povolené bývať s domácim zvieraťom.

K apartmánu je možné doplatiť si vyhradené parkovanie na parkovisku pred budovou.

Nájomca nehradí odmenu pre RK.

Prenájom dvojkancelárie (46 m2) po rek. s 2 x park. státím, Seberiniho ul.

Prenájom dvojkancelárie o výmere 46 m2 v Hoteli Bratislava na Seberiniho ul. v Bratislave - Ružinov.

Kancelária sa nachádza na 3. posch./9 s orientáciou na západ, je po rekonštrukcii, má 2x soc. zariadenie (2x s vaňou), klimatizáciu, 2 x balkón, vysokorýchlostný internet, k dispozícii 2x park. státie na vlastnom parkovisku hotela.

Hotel je po rekonštrukcii, nachádza sa v ňom nepretržitá recepcia, lobby bar, reštaurácia, Tesco Expres, kozmetika, kaderníctvo......

Cena mesačného nájmu je 750 EUR/mesiac vrátane energií, internetu, upratovania, schránky aj dvoch park. státí.

Nájomca nehradí odmenu pre RK.

r


/p>

Predaj 1i bytu v Martine, časť Záturčie

Ponúkam na predaj 1i bytu v meste Martin, časť Záturčie.

Byt má 35 m2 vrátane pivničnej kobky o výmere 1,38 m2, nachádza sa na 4.p./6 v panelovom dome, orientácia je západná a je v pôvodnom stave, vhodný na rekonštrukciu.

Bytový dom má vymenené stupačky, novo zrekonštruovaný výťah, nachádza sa v ňom miestnosť pre uskladnenie bicyklov a kamerový systém.

V okolí domu je kompletná občianska vybavenosť (obchody, služby, MŠ, ZŠ, detské ihriská a blízka dostupnosť na MHD).

Cena bytu je 63.000 EUR.

 

Predaj 3i bytu po čiast. rek. na Budatínskej ul. v Petržalke, Lúky


Ponúkam na predaj 3 izbový byt na Budatínskej ulici v Petržalke, časť Lúky.

Výmera bytu je 68 m2, nachádza sa na 6. p. /12, prislúcha k nemu lodžia, pivničná kobka, orientácia bytu je juhozápadná.

Byt pozostáva zo vstupnej chodby, samost. WC a kúpeľne, z chodby sa vchádza do haly so vstav. skriňami z ktorej je vstup do izieb aj kuchyňe s lodžiou.

V byte boli vymenené plast. okná so žalúziami, má bezp. dvere, v izbách je pláv. podlaha, bytové jadro je sadrokartónové. Byt je obývateľný ihneď ale zároveň ponúka možnosť zaujímavej rekonštrukcie ( halu je možné prerobiť spojení s menšou spálňou na veľkú obývaciu izbu a zároveň prepojiť s kuchyňou), ktorú Vám viem zabezpečiť aj s návrhmi od architekta.

Bytový dom je ppo rekonštrukcii ( zateplenie, výmena stupačiek, výmena vstupnej brány, rekonštrukcia spoloč.priestorov ) a nachádza sa v dobrej lokalite so zeleňou vedľa školy, s dobrou občianskou vybavenosťou ( školy, škôlky, detské ihrisko, TESCO, OC DANUBIA, dobré dopravné spojenie autobusom aj autom ).

Prenájom zar. garsónky na Bajkalskej ul., bez provízie pre RK

Prenájom zariadenej garsónky na Bajkalskej ul..
Garsónka sa nachádza na 2.posch., má 23 m2, je bez balkóna, pozostáva zo vstupnej chodby s rolldorom, kúpeľne spolu s WC , izby spolu s kuch. linkou a prenajíma sa zariadený: kuch. linka s varnou doskou a chladničkou, postele, vstav. skrine, nábytok.
Cena mesačného nájmu je 590 EUR vrátane wifi, KBTV, energií a klimatizácia. Práčky sú umiestnené v práčovni na chodbe. Cena nájmu je rovnaká aj pri dvoch nájomníkoch.
Nájomca nehradí províziu pre RK.

Predaj garáže na Teplickej ul., BA - Nové Mesto

Ponúkam na predaj garáž na Teplickej ulici ( vedľa Mladej Gardy ), s prístupom zo Smikovej ul., BA – Nové Mesto.

Garáž sa nachádza v radovej zástavbe garáží, má elektrickú prípojku a montážnu jamu, jej celková plocha je 18,22 m2.

Garáž je v osobnom vlastníctve, bez tiarch. Ihneď voľná. 

© Tomáš Kroneraff - Tomireal 
Powered by Webnode
Create your website for free!