Predaj 3i bytu po čiast. rek. na Budatínskej, Petržalka-Lúky 

Ponúkam na predaj 3 izbový byt na Budatínskej ulici v Petržalke, časť Lúky.

Výmera bytu je 68 m2, nachádza sa na 6. p. /12, prislúcha k nemu lodžia, pivničná kobka, orientácia bytu je juhozápadná.

Byt pozostáva zo vstupnej chodby, samost. WC a kúpeľne, z chodby sa vchádza do haly so vstav. skriňami z ktorej je vstup do izieb aj kuchyňe s lodžiou.

V byte boli vymenené plast. okná so žalúziami, má bezp. dvere, v izbách je pláv. podlaha, bytové jadro je sadrokartónové. Byt je obývateľný ihneď ale zároveň ponúka možnosť zaujímavej rekonštrukcie ( halu je možné prerobiť spojení s menšou spálňou na veľkú obývaciu izbu a zároveň prepojiť s kuchyňou), ktorú Vám viem zabezpečiť aj s návrhmi od architekta.

Bytový dom je po rekonštrukcii ( zateplenie, výmena stupačiek, výmena vstupnej brány, rekonštrukcia spoloč.priestorov ) a nachádza sa v dobrej lokalite so zeleňou vedľa školy, s dobrou občianskou vybavenosťou ( školy, škôlky, detské ihrisko, TESCO, OC DANUBIA, dobré dopravné spojenie autobusom aj autom ).

Cena bytu 177.000,- Eur je vrátane všetkých poplatkov súvisiacich s nadobudnutím vlastníckeho práva k nehnuteľnosti. 

Predaj garáže na Teplickej ul., BA - Nové Mesto

Ponúkam na predaj garáž na Teplickej ulici ( vedľa Mladej Gardy ), s prístupom zo Smikovej ul., BA – Nové Mesto.

Garáž sa nachádza v radovej zástavbe garáží, má elektrickú prípojku a montážnu jamu, jej celková plocha je 18,22 m2.

Garáž je v osobnom vlastníctve, bez tiarch. Ihneď voľná. 

Prenájom dvojkancelárie (46 m2) po rek. s 2 x park. státím, Seberiniho ul.

Prenájom dvojkancelárie o výmere 46 m2 v Hoteli Bratislava na Seberiniho ul. v Bratislave - Ružinov.

Kancelária sa nachádza na 3. posch./9 s orientáciou na západ, je po rekonštrukcii, má 2x soc. zariadenie (2x s vaňou), klimatizáciu, 2 x balkón, vysokorýchlostný internet, k dispozícii 2x park. státie na vlastnom parkovisku hotela.

Hotel je po rekonštrukcii, nachádza sa v ňom nepretržitá recepcia, lobby bar, reštaurácia, Tesco Expres, kozmetika, kaderníctvo......

Cena mesačného nájmu je 750 EUR/mesiac vrátane energií, internetu, upratovania, schránky aj dvoch park. státí.

Nájomca nehradí odmenu pre RK.

Prenájom zar. garsónky na Bajkalskej ul., bez provízie pre RK

Garsónka sa nachádza na 2.posch., má 23 m2, je bez balkóna, pozostáva zo vstupnej chodby s rolldorom, kúpeľne spolu s WC , izby spolu s kuch. linkou a prenajíma sa zariadený: kuch. linka s varnou doskou a chladničkou, postele, vstav. skrine, nábytok.
Cena mesačného nájmu je 590 EUR vrátane wifi, KBTV, energií a klimatizácia. Práčky sú umiestnené v práčovni na chodbe. Cena nájmu je rovnaká aj pri dvoch nájomníkoch.
Nájomca nehradí províziu pre RK.


Prenájom kancelárie / 23 m2 / po rek. s park. státím v Hoteli Bratislava, 350 EUR/mes.


Prenájom kancelárie o výmere 23 m2 v Hoteli Bratislava na Seberíniho ul. v Bratislave - Ružinov. Kancelária sa nachádza na 1. posch./9, je po rekonštrukcii, má vlastné soc. zariadenie, klimatizáciu, vysokorýchlostný internet, k dispozícii park. státie na vlastnom parkovisku hotela.

Hotel je po rekonštrukcii, nachádza sa v ňom nepretržitá recepcia, lobby bar, reštaurácia, Tesco Expres, kozmetika, kaderníctvo....

Cena mesačného nájmu je kancelária 350 eur/mesiac vrátane energií, internetu, upratovania, schránky aj parkovania.

Nájomca nehradí odmenu pre RK. 

Predaj zar. garsónky/apartmánu na Nerudovej ul., Trnávka


Ponúkam na predaj garsónku (apartmán) na Nerudovej ul. na Trnávke, Ružinov.

Apartmán nachádza na zvýšenom prízemí/5, má 32 m2 a pozostáva zo vstupnej chodby, obývacej izby spojenej s kuchynskou časťou a kúpeľne so sprch. kútom a WC.

Predáva zariadený, je vhodný aj ako investícia na prenájom (v súčasnosti je prenajatý).

Bytový dom bol postavený v roku 2011, nachádza v tichej lokalite medzi rodinnými domami s kompletnou občianskou vybavenosťou ( obchody, pošta, cukráreň, lekáreň, reštaurácia.... ), kúsok od zastávky trolejbusu.

Cena apartmánu je 106.500 EUR vrátane kompletného právneho servisu.

Predaj 1i bytu (42 m2) s park. státím v novostavbe na Hlavnej ul. v Rovinke 

Ponúkam na predaj 1i byt v novostavbe na Hlavnej ul. v Rovinke s celkovo rozlohou 41,5 m2 (37 m2 + 4,5 m2, 3. p./4, výťah, parkovacie státie (13 m2), záp. orientácia do dvora. Byt pozostáva z veľkej vstupnej chodby z ktorej je vstup do kúpeľne s WC, s predprípravou na sprch. kút, kotlom a oknom, kuchyne spojenej s obývacou izbou, ktorá sa dá rozdeliť na samostatnú spálňu a obývaciu miestnosť spojenú s kuch. časťou a vstupom na balkón. Kúrenie je podlahové elektrické, s vlastným 80 l bojlerom, v byte je predpríprava na klimatizáciu. Byt sa predáva ako holobyt s možnosťou jeho dokončenia. Bytový dom bol skolaudovaný v roku 2022, nachádza na pri nákupnom centre City park Rovinka, zastávka autobusu je vzdialená cca 50 m. 

Cena bytu je vrátane park. státia je 104.000 EUR.

Prenájom 2i zar. bytu (60 m2) v RD v Rusovciach

Prenájom 2i zariadeného byt v rodinnom dome so samost. vstupom na ul. Pohraničníkov v Rusovciach.

Byt sa nachádza na prízemí, má samost. vstup, rozlohu 60 m2. Pozostáva z veľkej obývacej miestnosti s kuch. kútom, kúpeľne s vaňou a WC a samostatnej spálne.

Prenajíma kompletne zariadený.

Nájomca môže využívať aj záhradu, domáce zvieratá nie sú povolené.

Cena nájmu je 650 EUR mesačne plus energie ( cca 80 EUR mesačne).

Parkovanie je bezproblémové pred domom.

Rodinný dom sa nachádza v tichej lokalite plnej zelene na s kompletnou občianskou vybavenosťou (obchody, pošta, lekáreň, služby, reštaurácie..... ), s dobrou dopravnou dostupnosťou po ďiaľničnom obchvate do centra BA.

Nájomca nehradí províziu pre RK.

Prenájom kancelárie (32 m2) na Račianskej, Krasňany

Prenájom novozrekonštruovanej kancelárie v budove na Račianskej ulici na začiatku Rače.

Kancelársky priestor sa nachádza na prízemí budovy, má výmeru 32 m2 a je klimatizovaný. Pozostáva z jednej miestnosti, k dispozícii je spoločná kuchyňka, ktorá je vybavená kuch. linkou s umývačkou riadu, mikrovlnkou, chladničkou, jedálenským stolom, mužské aj ženské WC.

Kanc. priestor sa nachádza v lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou, dobrou dopravnou dostupnosťou kúsok od železn. stanice Vinohrady, zástavka električky je hneď pred budovou.

Cena mesačného nájmu je 618,- EUR vrátane energií, služieb a 1x park. miesta. Ďalšie park. státie v areáli je možné prenajať za 72,- EUR mesačne

Nájomca nehradí odmenu pre RK.

Prenájom kancelárie (26 m2) s balkónom a park. státím na Seberíniho ul., Ružinov

Prenájom kancelárie o výmere 26 m2 v Hoteli Bratislava na Seberíniho ul. v Bratislave - Ružinov. Kancelária sa nachádza na 2. posch./9, je po rekonštrukcii, má vlastné soc. zariadenie, balkón, klimatizáciu, vysokorýchlostný internet, k dispozícii park. státie na vlastnom parkovisku hotela.
Hotel je po rekonštrukcii, nachádza sa v ňom nepretržitá recepcia, lobby bar, reštaurácia, Tesco Expres, kozmetika, kaderníctvo....
Cena mesačného nájmu je 420 eur/mesiac vrátane energií, internetu, upratovania, schránky aj parkovania.
Nájomca nehradí odmenu pre RK.

Predaj 1i bytu po rekonštrukcii na Rajčianskej ul. vo Vrakuni

Byt sa nachádza na 4.p./7, má 35,29 m2, prislúcha k nemu pivničná kobka o výmere 1,7 m2 v suteréne byt. domu a pozostáva zo vstupnej chodby, kúpelňe s vaňou, samostatného WC, kuchyňe a obývacej izby.

Byt je po rekonštrukcii: plast. okná so žalúziami, v roku 2023/2024 boli vymenené rozvody el. energie, vody, realizované: nová kúpelňa, WC, podlahy (pláv. podlaha v miestnostiach, dlažba v kúpeľni a WC, nová kuch. linka a je čerstvo vymaľovaný.

Bytový dom je po rekonštrukcii ( zateplenie, rozvody, nový výťah), nachádza v lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou ( poliklinika, Tesco, Billa. Lidl, zástavka trolejbusu, autobusu, školy, škôlky, detské ihriská......), parkovanie je bezproblémové v okolí domu.

Cena bytu je 117.000 EUR vrátane kompletného právneho servisu.

Prenájom zar. garsónky po kompl. rek. na Bajkalskej ul.

Prenájom zariadeného apartmánu (garsónky) na Bajkalskej ul. v Ružinove.

Apartmán je novozrekonštruovaný, nachádza na 7.posch., má 24 m2, je bez balkóna, pozostáva zo vstupnej chodby, kúpeľne s vaňou a WC a izby spojenej s kuchyňskou časťou. 

Prenajíma sa zariadený: vo vstupnej chodbe sú umiestnené vstav. skrine, v izbe spojenej s kuch. časťou je SMART TV, vstav. nábytok na mieru, jedálenský stolík so stoličkami, kuch. linka so sklokeramickou varnou doskou, mikrovlnka, zabudovaná chladnička, zabudovaná práčka, dvojposteľ, vstav. skrinky.........

Cena mesačného nájmu je 700 EUR (max. 3 osoby) vrátene energií, wifi, KBTV a klimatizácie.

Pre zahraničných nájomcov je možné vydať potvrdenie o ubytovaní, minimálna doba nájmu sú 3 mesiace.

Budova má výborné dopravné napojenie a nachádza sa v lokalite s dobrou občianskou vybavenosťou / obchody, Nemocnica, Štrkovecké jazero...../.

Nájomca nehradí províziu pre RK.

Create your website for free!